Gaukite iki 5000 eurų 4mėn. nemokamai ↓

Paskolos internetu - 3 patarimai, kaip taupyti pinigus

#1 Apsvarstykite ar jums pinigų reikia čia ar dabar, ar galite palaukite 2-3 darbo dienas. Tinkamas pasirinkimas gali sutaupyti daug pinigų. Viskas yra gana paprasta: tą pačią dieną suteiktos paskolos vadinamos nereikalingomis paskolomis, nes jūs galite gauti tokią paskolą žaibiškai, t.y. per 15-30 minučių po jūsų banko sąskaitos patvirtinimo. Svarbu žinoti, kad tokios greitos paskolos turi savo kainą - paprastai tokių paskolų palūkanos yra 25-50% (2 kartus brangesnės nei žmonių paskolos). Taigi, apsvarstykite, ar turėtumėte skolintis čia ir dabar. Jei jūsų mėnesines pajamos leidžia jums mokėti tokias palūkanas, tada galite nieko nelaukdami tuoj pat pasiimti paskolą.

Jei galite palaukti dvi ar tris darbo dienas - viskas pasikeičia dramatiškai. Paskolai gauti abipusio skolinimo platformoje užtrunka ilgai, tačiau tuo pat metu ilgesnis pavritinimo laikas suteikia puikią galimybę dvigubai sumažinti palūkanų sumą, t.y. jūsų paskolos palūkanos vidutiniškai gali būti apie 12-15%. Šie procentai yra paskolų platformų vidurkis - tai reiškia, kad žmonės gali pasiskolinti 2-3 kartus PIGIAU.

Apie procesą: Gavę prašymą ir banko sąskaitos patvirtinimą, gausite kvietimą susupažinti su paskolos sąlygomis, kurias platforma gali suteikti jūsų konkrečioje situacijoje. Jei įvykdysite sąlygas, kurjeris atvyksta į jūsų namus per 2 darbo dienas ir paprašys pasirašytos ir suderintos kredito sutarties. Kitą dieną gausite paskolos pervedimą į banko sąskaitą.

 

#2 Skaitykite paskolos sutarties sąlygas, nes niekas to nepadarys už jus. Iš kur kyla nepasitenkinimas greitaisiais kreditais? Kodėl prieš dvejus metus juos griežtai pradėjo reguliuoti Lietuvos bankas? Skolininkams nebudavo suteikiama pakankamai laiko susipažinti su paskolos sutartimi. Perskaityti sutartį reikia atidžiai. Atkreipkite ypatingą dėmesį į skyrių „Atsakomybė“. Daugeliu atvejų jame išvardijamos visos baudos ir kitos drausminės priemonės, kurios taikomos nesilaikant sutarties sąlygų.

Apibendrinant antrąjį patarimą, paprasčiausias būdas yra patikrinti gautą sumą ir grąžintą sumą. Mažas, bet labai įdomus dalykas. Šiuo metu Leituvos įstatymai apribojo paskolų viršutinę ribą iki 75%, o kartais žmonės skolinasi už 130% –150% palūkanų. Šiuo metu vidutinė paskolų palūkanų norma svyruoja nuo 10% iki 35%, tačiau gali skirtis priklausomai nuo kredito reitingo ir paskolos sumos.

 

# 3 Negalima skolintis iš pirmos pasitaikiuios bendrovės. Palyginkite pasiūlymus. Niekas kitas, tik jūs galite pasirinkti savo poreikius atitinkančią kredito bendrovę. Labai gerai žinau, kad labai sunku prisiminti visas įmones, kurios reklamuojasi radijuje, portale ar televizijoje, bet todėl galime lengvai palyginti kelis kredito teikėjų bendroves ir pasirinkti geriausią internetinės paskolos pasiūlymą. Tokiu būdu galite gauti paskolą neišeinant iš namų. Beje, mes nebeaptarnaujame sparčiai augančios kreditų rinkos, nes daugiau nei pusė paskolų bendrovių gali pasiūlyti labai patrauklias paskolos sąlygas.

Siekiant, kad jums viskas būtų aišku ir nebūtų jokių paslėptų mokesčių, įdėjome daug laiko ir pastangų, kad suteiktume realią informaciją kiekvienam paskolos modeliui, būtent tos kredito bendrovės taikomoms sąlygoms, tiksliai apibrėžiant įmonių taikomus mokesčius ir apskaičiuojant pavyzdinį skolinimosi scenarijus. Tikimės, kad tai suteiks jums papildomos naudos ir naudingos informacijos. Džiaugiamės, kad daugiau nei 2 000 mūsų vartotojų pasirinko paskolų įmonę per mus, ir mes manome, kad jos suteiks jums papildomos naudos ir naudingos informacijos.