Gaukite iki 5000 eurų 4mėn. nemokamai ↓

Paskolos žmonės žmonėms

Investavimas yra greitai augantis būdas užsidirbti pinigų skolinant savo pinigus žmonėms, kuriems reikia kredito. Investicijos į paskolas, kurios ilgą laiką buvo populiarios pasaulyje, pamažu populiarėja ir Lietuvoje. Šią paslaugą teikia ne viena įmonė. Tai ir paskolų klubas, ir „Savy“, arba „Finbee“. Ką finansų specialistai sako apie investavimą į kreditą? Vienas iš jų, sparčiai populiarėjančios tarpusavio skolinimo įmonės atstovas Mindaugas, sako, kad žmonių paskolos internetu yra puikus būdas protingai panaudoti savo pinigus, padedant tiems, kuriems reikia vienos ar kitos formos paskolos. Vyras pasakoja apie tai, kaip veikia investavimas į paskolas, kaip investuotojai gali apsidrausti nuo galimų nuostolių ir kodėl žmonės, kuriems reikalinga paskola, turėtų pasidomėti tarpusavio paskolomis.

Kaip veikia investavimo sistema?

Mindaugas pirmiausia sako, kad žmonių paskolos visame pasaulyje yra toli gražu ne naujiena: „Visi Lietuvoje jau puikiai žino, koks kreditas yra prieinamas internetu. Tai yra paskolos, kurias žmonės suteikia kredito bendrovėms, kurios yra orientuotos į savo verslo plėtrą. Tačiau skolinimas mūsų šalies žmonėms dar nėra plačiai žinomas. Tiesa, situacija keičiasi: vis daugiau žmonių nusprendžia investuoti savo pinigus į paskolas. Ši investicija gali būti labai pelninga, o svarbiausia - labai paprasta specializuotose platformose. Pirmiausia turite susikurti savo sąskaitą konkrečioje investuojančios įmonės svetainėje. Tai gali būti, pavyzdžiui, paskolų klubas. Tuomet reikia atidaryti elektroninę pinigų sąskaitą ir įnešti pinigus, kuriuos ateityje investuosite į kreditus. Abipusis skolinimasis tęsiasi keliais būdais. Galite pasirinkti, į kurias paskolas investuoti, arba galite palikti šį darbą automatinei sistemai. Pirmuoju atveju patys investuotojai mato informaciją apie galimą skolininką: jo kreditingumo reitingas, gaunamos pajamos, turimi ar turėti finansiniai įsipareigojimai, kitaip tariant, jo finansinė istorija. Jie gali „rankiniu būdu“ investuoti dalį ar visus pinigus į savo paskolą. Automatinis kredito investavimas yra šiek tiek kitoks. Čia investuotojas iš anksto nurodo, kokią maksimalią sumą jis nori investuoti į vieną paskolą. Jis taip pat gali nurodyti savo potencialaus „partnerio“, kuriam skolinsis, kriterijus: kokio kredito reitingo jis nori ir kokias palūkanas ketina skolinti. Sistema pasirenka tinkamą investavimo objektą pagal pasirinktus kriterijus. “.

Investuotojams naudinga apsidrausti

Algirdas pabrėžia, kad investuotojams svarbu ne tik nuspręsti, kokią maksimalią sumą jie investuos į vieną paskolą, ar kokias palūkanaspasirinks. Asmuo, ketinantis skolinti savo pinigus, turi atsižvelgti į galimus nuostolius, jei skolininkas dėl tam tikrų priežasčių negrąžins gautų pinigų. "Štai paskolų klubo garantuotos investicijų grąžos, investuojant į rizikos draudimo fondą, pavyzdys. Tai reiškia, kad už tam tikrą mokestį galite būti tikri, kad investuoti pinigai jam grįš. Jei skolininkas vėluoja arba vengia grąžinti gautus pinigus. , investuotojas susigrąžins jį iš rizikos draudimo fondo. Norėčiau atkreipti dėmesį, kad investuotojui, kuris nepasirenka rizikos draudimo fondo, visada kyla rizika negrąžinti pinigų, kuriuos jis ar ji investavo į paskolą. Įmonė visada rūpinasi skolų išieškojimu vėlavimo ar nesumokėjimo atveju, išieškojimas gali užtrukti daug laiko, ypač jei išieškojimas užtrunka ilgiau, pavyzdžiui, iki dvejų metų. Čia, naudojant rizikos draudimo fondą, investavimas visada atsiperka. Kitaip tariant, investuotojui garantuojama, kad jis susigrąžins pasiskolintus pinigus pagal iš anksto nustatytą palūkanų normą. Kaip profesionalas patarčiau apsidrausti nuo galimo grynųjų pinigų išieškojimo vėlavimo ir pasirinkti investuoti į rizikos draudimo fondą. “