Gaukite iki 5000 eurų 4mėn. nemokamai ↓

Kaip Gauti asmeninę Paskolą Dirbantiems Pagal Individualią Veiklą?

Savarankiškai dirbantys asmenys, t.y., pagal individualios veiklos pažymą ar verslo liudijimą, dažnai girdi, kad paskolos gauti praktiškai neįmanoma. Tai iš tikrųjų įmanoma, tačiau paraiška yra sudėtingesnė ir reikalauja tam tikrų niuansų. Todėl dalijamės keletu praktinių patarimų, kurie padės ateityje gauti greitą paskolą, būsto paskolą, vartojimo paskolą ar paskolą automobiliui.

Išgirdus, kad savarankiškai dirbantiems asmenims sunku gauti paskolą, susidaro įspūdis, kad jie yra diskriminuojami. Iš tiesų, visai ne. Tiesiog bankai, kredito unijos, greitojo kredito įmonės vadovaujasi atsakingo skolinimosi principais, iš kurių vienas yra tas, kad paskolos negali būti suteikiamos nuolatinių pajamų neturintiems piliečiams. Taigi problema yra ta, kad tik pats žmogus žino, ar jis turi nuolatines pajamas iš savo verslo liudijimo, ar ne. Skolinančios institucijos negali to patvirtinti, tačiau asmuo pats turi imtis priemonių išspręsti šią nepatogią situaciją.

4 paskolos gavimo žingsniai

1. Dirbantys savarankiškai pajamas deklaruoja kartą per metus ir daugelį mokesčių moka taip pat kartą per metus. Tačiau pradėjus Valstybinio Socialinio Draudimo įmokas mokėti kas mėnesį, jau parodomos nuolatinės pajamos. Mokėdami mėnesinius VSD, atkreipkite dėmesį, kad permokos negrąžinamos. Todėl turėtumėte atidžiai apskaičiuoti savo pajamas ir nemokėti daugiau nei faktinė VSD mokesčio suma metų pabaigoje. Pateikite visus kitus mokesčius ir deklaracijas kartą per metus, kaip įprasta.

2. Sudarykite ilgalaikes sutartis su klientais, kuriose būtų aiškiai apibrėžtos jūsų pajamos, darbo krūvis ir trukmė. Oficialios sutartys suteikia papildomų galimybių finansinei institucijai parodyti, kad turite daug klientų, esate sudarę sutartis, o pajamų lygis artimiausiu metu nesikeis.

3. Deklaruokite turimą turtą, tai yra nekilnojamasis turtas, automobiliai, brangūs meno kūriniai ar papuošalai. Metinėms ataskaitoms naudokite papildomas ataskaitų formas, kad nurodytumėte turimą turtą. Žmogus turintis finansinį pagrindą yra patikimesnis klientas ir dažniau ar geresnėmis sąlygomis gauna paskolas.

4. Kurkite teigiamą kredito istoriją, tai itin svarbu visiems norintiems gauti paskolą, kreditą, pasinaudoti lizingu ar kitomis finansinėmis paslaugomis.