Gaukite iki 5000 eurų 4mėn. nemokamai ↓

Greitieji kreditai be palūkanų su bloga kredito istorija

Pirma paskola be palūkanu su bloga kredito istorija ar įmanoma? Atsakymas kaip bebūtu keista įmanoma gauti tokia paskolą! Komerciniame banke tikrai paskolos su bloga kredito istorija negausite, tačiau greitųjų kreditų bendrovėse ar tarpusavio skolinimosi platformose laimę bandyti tikrai verta.

Paskola su bloga kredito istorija bus daug rizikingesne nei paskola su gera kredito istorija todėl salygos tokiai paskolai bus griežtesnės ir daug prastesnės. Tačiau jeigu Jūs išviso neturite jokių pajamų arba nedirbate jau ilgą laiko tarpa tuomet kogero paskolos negausite nebent labai išskirtiniais atvejais. Dar svarbu žinoti jog jūsų jau turimi įsipareigojimai negali būti didesni nei 40% gaunamų mėnesinių pajamų. Tačiau jeigu jūsų įsiskolinimai labai dideli Jums verta būtų pasidomėti paskolos refinansavimu taip sumažinant savo mokamas mėnesines paskolos įmokas.

Dar reiktu nepamiršti jog kiekviena paskolos bendrovė Jūsų kredito istorija vertina kiek skirtingai. Todėl jei viena bendrovė nedavė paskolos siūlome kreiptis į kitas. Bloga kredito istorija dažniausiai susikuria patys vartotojai to gal net nenorėdami. Jeigu Jūs turite įsipareigojimų kad ir tokių kaip interneto planas, telefonas išsimokėtinai ir kiekviena mėnesį pradelsiate mokėjimus jūsų kredito istorija nuo to blogėja. Ypač greitai kredito istoriją susigadinsite jeigu turite paėmę greitąjį kreditą ir jį vis vėluojate mokėti.

Savo kredito vertinimą galite nemokamai pasitikrinti Creditinfo bendrovėje.

O mes Jums rekomenduojame dėl paskolos kreiptis pirmiausią į TFbank. Čia šiuo metu skolintis yra labai geros salygos.