Gaukite iki 5000 eurų 4mėn. nemokamai ↓

Greitieji Kreditai – Ką Turėtumėte Žinoti?

Greitasis kreditas įgijo didžiulį populiarumą, kai atsirado pirmosios kredito bendrovės, pradėjusios teikti greitąjį kreditą internetu. Žinoma, tiek pradžioje, tiek šiandien tai yra gana brangus skolinimosi būdas. Todėl kiekvienas, ketinantis kreiptis dėl greitojo kredito, visų pirma turi būti tikras, kad sugebės jį grąžinti laiku - kitaip galite susidurti su finansinėmis problemomis. Todėl, jei norite gauti greitąjį kreditą, perskaitykite daugiau naudingų finansinių patarimų.

Kaip veikia greitieji kreditai

Greitos paskolos yra trumpalaikės paskolos, skirtos greitai išspręsti netikėtas finansines problemas. Greitasis kreditas gali būti pervedamas tiesiai į vartotojo asmeninę banko sąskaitą arba sumokėti grynaisiais. Kredito gavėjas moka kreditoriui fiksuoto dydžio paskolos grąžinimo mokestį kiekvieną mėnesį, įskaitant palūkanas ir kitas administracines išlaidas, nurodytas tiesioginėje kredito sutartyje. Paprastai kreditai suteikiami 1-3 mėnesiams. Tačiau šiandien galite rasti trumpalaikio kredito pasiūlymą su ilgesniu terminu. Tačiau greitosios paskolos turi keletą bendrų dalykų - jos yra brangios, trumpalaikės ir mažos vertės. Todėl, kreipdamiesi dėl greitojo kredito, turite būti labai atsargūs ir pasirinkti geriausią kainą.

Kaip išvengti spąstų

Jei susidursite su finansiniais sunkumais ir negalėsite laiku padengti greitųjų kreditų grąžinimo, jums bus taikomos tokios sankcijos kaip delspinigiai. Tačiau nereikėtų pamiršti antstolių, į kuriuos kreipiasi kreditorius, jei skolininkas vengia grąžinti kreditą. Visa tai žymiai pablogina asmens finansinę padėtį ir neigiamai veikia jo asmeninį kredito reitingą.

Todėl, jei greitasis kreditas jūsų situacijoje tampa vienintele galimybe, turite ieškoti žemiausios palūkanų normos. Jei nesate „nuolatinis“ kredito kompanijų klientas ir jums pirmą kartą reikia greitojo kredito, galite ieškoti nemokamų greitojo kredito pasiūlymų, kurie taikomi pirmą kartą klientams, norintiems gauti kreditą. Tokiu atveju už greitąjį kreditą nebus imamos palūkanos ir kiti administraciniai mokesčiai, kurie kitu atveju kreditą brangins. Tačiau visos šios palankios sąlygos galioja tik tol, kol greitas kreditas grąžinamas laiku ir nepažeidžiamos sutarties sąlygos.

Kitas svarbus patarimas - niekada nepasikliaukite kredito pasiūlymais, kuriuos matote ar girdite skelbimuose. Kiekvienas kreditorius stengiasi pritraukti kuo daugiau klientų, tačiau jūs turite suprasti, kad jūsų finansinis sprendimas turės tiesioginės įtakos jūsų finansinei padėčiai.

Greitasis kreditas turi būti pasirinktas palyginus skirtingų skolintojų pasiūlymus atsižvelgiant į:

  • Greitojo kredito palūkanų norma;
  • Greito kredito grąžinimo terminas;
  • Administracinės sutarties mokesčiai;
  • Papildomi mokesčiai;
  • Papildomos greitojo kredito sutarties sąlygos.

Ką reikia žinoti, kada kreiptis dėl greitojo kredito:

  • Jei norite sumokėti esamą skolą greitojo kredito pagalba;
  • Jei jau turite bent vieną greitąjį kreditą;
  • Jei nesate tikri, kad galėsite laiku grąžinti tiesioginį kreditą;
  • Jei norite nusipirkti daiktų ar naudotis paslaugomis, kurių paprastai negalėtumėte sau leisti, pavyzdžiui, vakarėliais, naujais drabužiais ar koncertų bilietais.

Jei ketinate kreiptis dėl greitojo kredito

Prieš kreipdamiesi dėl greitojo kredito, pirmiausia gerai pagalvokite, kaip jį grąžinsite. Jei šį mėnesį trūksta pinigų, gerai pagalvokite apie savo tikrąsias finansines galimybes ir pabandykite išsiaiškinti, ar kitą mėnesį tikrai turite pakankamai pinigų padengti visas būtiniausias išlaidas ir paskolos grąžinimą. Ar tikiesi gauti daugiau papildomų pajamų? O gal esate pasiryžę sumažinti savo išlaidas? Visada atsakykite į šiuos klausimus, jei norite apsaugoti savo asmeninę finansinę padėtį.