Gaukite iki 5000 eurų 4mėn. nemokamai ↓

Galvojate apie vartojimo paskolą? Štai į ką reikia atkreipti dėmesį

Didelė dalis mūsų šalies gyventojų šiandien daug labiau pritaria kreditorių teikiamoms finansinėms paslaugoms. Tai rodo, kad pasikeitė žmonių požiūris į finansinius įsipareigojimus. Žmonės dabar taiko kitokį požiūrį ir nemato nieko neįprasto ar rizikingo, kai kreipiasi dėl paskolos naujam automobiliui nusipirkti, patys remontuoti namus, pirkti nekilnojamąjį turtą, atnaujinti savo namų interjerą ar pan. Tiesą sakant, žmonės taip pat imasi vartojimo paskolų kelionėms, vestuvių ir kitų švenčių organizavimui, medicininėms ar kitoms išlaidoms padengti. Yra daugybė priežasčių, kodėl žmonėms reikia vartojimo paskolų ir ilgalaikių paskolų. Todėl, jei jūs taip pat galvojote apie vartojimo paskolą ir norite ją gauti kuo sklandžiau, reikia atsižvelgti į keletą svarbių veiksnių.

Kiekvienas kreditorius turi atsižvelgti į asmens mokumą

Tai yra pirmasis ir turbūt svarbiausias veiksnys. Jei norite paskolos, tada jūsų mokumas turi būti įvertintas teigiamai. Vartotojų mokumo vertinimo įstatymas labai aiškiai nustato, ką reikia įvertinti bandant nuspręsti, ar asmuo yra mokus. Be to, nemaža dalis kreditorių taiko ir vidaus taisykles, kurios dar labiau sugriežtina visą paskolos procesą. Todėl net galite būti tikri, kad bus įvertintos jūsų oficialios mėnesinės pajamos, taip pat jūsų finansiniai įsipareigojimai ir jų dydis, asmeninė kredito istorija, šeiminė padėtis, darbo stažas dabartiniame darbe, kredito reitingas ir dar daugiau. Jei nesilaikysite bent vienos iš galiojančių sąlygų, negalėsite gauti teigiamo atsakymo iš savo kreditorių.

Jūs turite patys įvertinti savo finansinę padėtį

Kai kuriais atvejais kreditoriai teigiamai vertina vartotojų mokumą (remdamiesi turimais arba jiems prieinamais oficialiais finansiniais duomenimis), tačiau yra atvirkščiai. Tai gali nutikti dėl įvairių priežasčių. Pvz., Asmuo gali labai brangiai mokėti ir visiškai nesugebėti kontroliuoti savo asmeninio biudžeto. Taip pat asmuo gali turėti daug neoficialių finansinių įsipareigojimų, kurių kreditoriai nemato. Kita vertus, kai kurie skolintojai taip pat prašo iš savo potencialių klientų pateikti banko sąskaitos išrašą, kuris gali atspindėti kai kurias iš aukščiau paminėtų aplinkybių (ypač patirtas išlaidas). Bet kokiu atveju jūs turite atsižvelgti į savo tikrąją finansinę padėtį ir nemeluoti sau, nes tai turės tiesioginės įtakos jūsų asmeninei finansinei padėčiai.

Surasti ir išsirinkti palankiausią vartojimo paskolą

Kadangi rinkoje yra daugybė skirtingų vartojimo paskolų rūšių, turite skirti pakankamai laiko ir pastangų, kad palygintumėte turimas galimybes. Ieškodami vartojimo paskolos internetu galite ieškoti ne tik kredito bendrovių pasiūlymų, bet ir paskolų variantų, kuriuos siūlo komerciniai bankai, kredito unijos ir tarpusavio skolinimo platformos. Svarbu, kad jūsų pasirinkta vartojimo paskola turėtų mažas palūkanas ir optimalų grąžinimo terminą.