Gaukite iki 5000 eurų 4mėn. nemokamai ↓

Finansų bitė

Finbee - dar kitaip finansų bitė. Tai paskolų platforma, kurioje paprasti žmonės skolina žmonėms. Tai tiek vienai, tiek kitai pusei naudingas sandoris. Viena investuoja ir uždirba, kiti skolinasi pigiau nei banke ar greituosiuose kreditose. Finbee tai pirmasis draugiškas būdas skolintis. Paskola automobiliui, buto remontui, stambesniems pirkiniams ar esamų skolų refinansavimui. Turėsite net 14 dienų grąžinimo garantija.

Finansų bitė atsiliepimai

Žmonės renkasi Finbee dėl mažų palūkanų. Paskolų refinansavimas ar kreditas vartojimui nuo 0,6% per mėnesį. Galima pasiskolinti nuo 300 iki 10 000 eurų.

Finansų bitė verslui

Finbee skolina ne tik fiziniams asmenims. Čia taip pat rasite paskolas verslui. Be turto ar banko saskaitos įkeitimo, paskola per vieną darbo dieną net neišvykus iš ofiso iki 25 000 eurų. Paskolos iki 500 000 eurų su turto įkeitimu. Paskolos palūkanos nuo 6,99% iki 18% metinių palūkanų. Yra ir papildomų mokesčių tokių kaip pradelstų įmokų administravimas, paskolos sudarymo mokestis, mėnesinis paskolos administravimo mokestis. Finansų bite paskola pasinaudojo tokios Lietuvos įmonės: UAB Mėsos guru, UAB VS Fitness, UAB Top Energa.

Finansų bitė rekvizitai

Finansų bitė, UAB
Įmonės kodas 304051511
Adresas Šv. Ignoto g. 5, LT-01144 Vilnius
Tinklalapis http://www.finbee.lt