Gaukite iki 5000 eurų 4mėn. nemokamai ↓

bobutės paskola refinansavimas

Turi pasiėmęs brangių kreditų? Mokėti tampa labai sunku? Refinansuok savo kreditus su bobutės paskola iki 15 000 Eur ir SUTAYPYK kiekvieną mėnesį. Tai puiki galimybė apjungti jau turimus įsipareigojimus į vieną bendrą ir mokėti daug mažiau. Bobutės paskola - tai itin greitas būdas pasiskolinti pinigų arba refinansuoti jau turimus įsipareigojimus. Paskola iki 4000 Eur o refinansuoti net iki 15 000 Eur. Čia visada rasite daug vykstančių akcijų kurių dėka pavyks nemažai sutaupyti. Leidžiami mokėjimo atidėjimai, o pirmą paskolą iki 200 Eur gausite visiškai nemokamai. Paskola itin lengva gauti tiek internetu, tiek telefonu arba atvykus į aptarnavimo skyriu Vilniuje. Klientų atsiliepimai leidžia daryti prielaidą jog aptarnavimas itin aukšto lygio. Čia galima susisiekti tiek savaitgaliais tiek švenčių dienomis.

Apmokėjimo būdai itin lankstūs: Elektroninėje bankininkystėje, lietuvos pašte, perlo terminaluose, maxima kasose.

Klientų atsiliepimai: Internete paskaičius vartotojų atsiliepimus galima daryti prielaida jog žmonės gerai vertiną bobutės paskolą.

Esant poreikiui yra galimybė pasiskolinti papildomai, tačiau bobutės paskola suteikia vienam besiskolinančiam tik 3 greituosius kreditus.

Bobutės paskola rekvizitai

Adresas: Ulonų g. 5, Vilnius.

El. paštas: info@bobutespaskola.lt.

Telefonas: 8 700 80070, skambinant iš užsienio – +37069855444.