Gaukite iki 5000 eurų 4mėn. nemokamai ↓

Skolinkis iš PaskoluKlubas.lt

Paskolų klubas akcentuoja, jog paskolų išdavimas pasikeitė. Turima omenyje, jog tradicinius bankus ar jau įprastomis tapusias paskolų bendroves keičia tarpusavio skolinimosi platformos. Tarpusavio skolinimasis, tai paskolos „žmogus – žmogui“. Paskoluklubas.lt veikia kaip tarpininkas tarp norinčių investuoti ir įnešančių savo pinigus kaip investiciją ir tarp žmonių norinčių pasiskolinti ar refinansuoti turimas paskolas. Platforma užtikrina sandorių saugumą ir privatumą, o internete veikianti tarpusavio skolinimosi platforma leidžia pasiskolinti neišeinant iš namų.

Truputis skaičių

Nuo 2014 metų veikiantis Paskolų klubas šiuo metu yra subūręs per 5500 investuotojus, kurie jau yra suteikę paskolų už 9,7 mln eurų. Pagal statistiką, vidutinės palūkanos siekia 17,29 %. Palūkanų norma priklauso nuo paskolos prašančio asmens kredito istorijos ir reitingo.

Tarpusavio skolinimosi platforma Paskoluklubas.lt suteikia paskolas nuo 300 € iki 10000 €. Paskolos suteikimo laikotarpis nuo 6 mėn iki 60 mėn. Palūkanų norma nuo 7 iki 27 %, kaip minėta vidutiniškai palūkanų norma siekia apie 17 %.

Paskoluklubas.lt platformoje suteikiamos įvairios paskolos: trumpalaikės ir ilgalaikės paskolos, refinansavimas, vartojimo paskolos, paskolos būsto įsigijimui, automobilio įsigijimui. Šiuo metu verslo paskolos nėra suteikiamos.

Paskoluklubas.lt išskirtinumas

  • Orientacija į privačius klientus paskolų suteikimui.

  • Įvairios paskolos nuo greitųjų kreditų iki ilgalaikių paskolų.

  • Teikiamos paskolas nuo 300 iki 10000 €.

  • Paskolos gražinimo terminas nuo 6 mėn iki 60 mėn.

  • Veikia internetu, paraiškos teikiamos internetu, nereikia niekur eiti iš namų.

  • Veikia principu „žmogus – žmogui“, Paskoluklubas.lt veikia kaip tarpininkas, platforma bendradarbiavimui tarp investuotojų ir norinčių gauti paskolą.

Paskoluklubas.lt viena didžiausių tarpusavio skolinimo platforma Lietuvoje, užtikrinanti savo klientų duomenų saugumą ir privatumą. Čia pasiskolinti gali visi atitinkantys atsakingo skolinimosi principus. Įmonės veiklą prižiūri Lietuvos Bankas.