Gaukite iki 5000 eurų 4mėn. nemokamai ↓

Skolinkis iš finbee.lt

Tarpusavio skolinimo platforma Finbee.lt yra gerai žinoma ir išreklamuota Lietuvos rinkoje. UAB Finansų bitė platforma yra pasirenkama gauti paskolą įvairioms reikmėms, refinansuoti turimas paskolas ar pateikti prašymą verslo paskolai. Finbee.lt deklaruoja prieinamumą ir atvirumą, galbūt dėl to tinklalapyje galima matyti visą parą transliuojamą ofiso vaizdą. Ir nors už kompiuterio ekrano dirba gyvi žmonės pasirengę bet kada padėti, visi procesai nuo paraiškos pateikimo iki pinigų gavimo, vykdomi internetu, niekur neišėjus iš namų.

Truputis skaičių

Tarpusavio skolinimosi platformoje Finbee.lt klientai gauna itin patrauklius paskolų pasiūlymus. Čia išduodamos paskolos nuo 300 € iki 10000 € privatiems asmenims ir nuo 1000 € iki 500000 € verslui. Išduodamos paskolos 12 -60 mėn laikotarpiui privatiems asmenims, verslo paskolos išduodamos 1-60 mėn periodui. Privatiems asmenims palūkanų norma nuo 6,41 %, verslui nuo 6,99 %

Teikiamos paskolos įvairioms reikmėms: trumpalaikės ir ilgalaikės paskolos, refinansavimas, paskolos būsto įsigijimui, automobilio įsigijimui individualaus verslo finansavimui. Taip pat suteikiamos verslo paskolos.

Šiuo metu Finbee.lt tarpusavio skolinimo platformoje registruoti 7658 investuotojai, o nuo veiklos pradžios šioje platformoje buvo patvirtinta paskolų paraiškų už daugiau nei 7,8 mln €.

Finbee.lt išskirtinumas

Tiek tarp tarpusavio skolinimo platformų, tiek greitųjų paskolų įmonių, Finbee.lt išsiskiria veržlumu ir solidžiu požiūriu į verslą. Platforma patogi tiek investuotojams, tiek norintiems pasiskolinti. O svarstantiems ar verta pasirinkti Finbee.lt pateikiame keletą šios platformos išskirtinių bruožų:

  • Platus teikiamų paslaugų spektras nuo trumpalaikių, ilgalaikių paskolų iki refinansavimo.

  • Teikiamos paskolas nuo 300 iki 10000 €.

  • Paskolos gražinimo terminas nuo 12 iki 60 mėn.

  • Veikia internetu, paraiškos teikiamos internetu, nereikia niekur eiti iš namų.

  • Veikia principu „žmogus – žmogui“, Finbee.lt veiklą vykdo kaip tarpininkas, bendradarbiavimo platforma tarp investuotojų ir norinčių pasiskolinti.

  • Teikiamos paskolos tiek privatiems, tiek verslo klientams.

Finbee.lt patraukli ieškantiems kur pasiskolinti, nes tarpusavio skolinimo platformos leidžia gauti paskolas mažesnėmis palūkanomis. O pageidaujantys uždirbti iš paskolų, gali tapti investuotojais ir gauti vienas didžiausių palūkanų rinkoje.